ROCK CITY KÜLALISTEMAJA

Rock City peamaja avati 1967 aasta suvel Kihnu oma kolhoosi Nõukogude Partisan võõrastemajana. Kui kolhoos ühendati Pärnu Kaluriga, sai sellest Pärnu Kaluri ametiühingu puhkemaja (1973). Just Rock Citys käisid omal ajal kõige mürtsumad peod.

Siin on peavarju saanud nii tulevane eesti president Lennart Meri, kui mitmed akadeemikud, Voldemar Panso, Ullo Toomi; noorte teadlaste nõukogu on Rock City’s pidanud mitmed suved oma kokkutulekuid – neil kõigil on kahtlemata rääkida oma värvikaid lugusid. Suvevõõrastele pakume lahkelt peavarju ka praegu, ehkki juba ammu ammu ei ole Rock City Kihnu saarel ainus majutuskoht.

Hetkel on meie majutuses 45 voodikohta. Toas jagunevad 2 ja 3-kohalisteks.

1Peamaja toad asuvad ühe koridori peal. Kahekohalises toas on kaks kušetti, toad vaatega merele. Kolmekohalises toas on üks kušett ja üks nari. Kolmesed toad vaatega männimetsa poole. Koridori otsas kaks dušširuumi ja tualetid.

NB! Peamaja tubades on automaatne tulehäire süsteem. Suitsetamine on tubades rangelt keelatud!

Toad palume vabastada kella 12.00-ks. Vajadusel saame asjad jätta hoiule kuni praami väljumiseni.

Recently Updated1

 

Saunamaja Saunamaja asub peamajast pisut eemal, umbes 20m merest.
Saunamajas on 2-3kohalist tuba. Toas on üks voodi ja kaks kušetti, vajadusel saab saunatuppa panna lisamadratsi. Kui teid on paras väke seltskond ja soovite omaette olemist, siis soovitame rentida kogu saunamaja. Hinna sees on 2 kolmekohalist tuba, max 4 tundi sauna ja väikese kööginurga kasutamine. Kui võtate ainult saunatoa, jääb meile õigus sauna eraldi teistele soovijatele välja rentida.

Recently Updated2

Rock City territooriumil asuvad ka neli kahekohalist majakest. Majakestes on elekter, pesemisvõimalus on peamajas.

Recently Updated3

Kompleksi kõige uuemad majad Fortuna ja Cophandel valmisid 2015.aasta kevadeks. Mõlemis majas on 4 tuba. Sissepääs igasse tuppa on eraldi õuest.

IMG_2651

 

IMG_2601

 

 

 

 

 

 

Toas on voodikohti 2-le ja valamu. Pesemisvõimalus ja WC asuvad peamajas.

 

IMG_2610IMG_2606IMG_2603

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telkimine oma telgiga on samuti võimalik. Telkimisalal on 3 lõkkeplatsi, lõkkematerjal tuleb ise korjata. Telkijate saavad end värskendada samuti peamaja dužžiruumides.

IMG_6389